Wedstrijden

Vrijdag 1 Juni 2018

GROEP – A
Vr 01/06 – 18:30

FC Nordsjaelland

– / –

Bayer 04 Lev.

GROEP – B
Vr 01/06 – 19:10

KRC Genk

– / –

RKSV Vogido

GROEP – B
Vr 01/06 – 19:10

FC Basel

– / –

Hammarby IF

GROEP – A
Vr 01/06 – 19:50

AMD Malaysia

– / –

FC Twente

GROEP – A
Vr 01/06 – 19:50

AZ Alkmaar

– / –

Brondby IF

Zaterdag 2 Juni 2018

GROEP – A
Za 02/06 – 10:00

NEC / FC Oss

– / –

FC Nordsjaelland

GROEP – A
Za 02/06 – 10:00

FC Twente

– / –

Vitesse

GROEP – A
Za 02/06 – 10:40

Bayer 04 Lev.

– / –

AMD Malaysia

GROEP – B
Za 02/06 – 10:40

FC Basel

– / –

AZ Alkmaar

GROEP – B
Za 02/06 – 11:20

Hammarby IF

– / –

KRC Genk

GROEP – B
Za 02/06 – 11:20

RKSV Vogido

– / –

Brondby IF

GROEP – A
Za 02/06 – 12:00

Vitesse

– / –

FC Nordsjaelland

GROEP – A
Za 02/06 – 12:00

AMD Malaysia

– / –

NEC / FC Oss

GROEP – A
Za 02/06 – 12:40

Bayer 04 Lev.

– / –

FC Twente

GROEP – B
Za 02/06 – 12:40

Hammarby IF

– / –

RKSV Vogido

GROEP – B
Za 02/06 – 13:20

AZ Alkmaar

– / –

KRC Genk

GROEP – B
Za 02/06 – 13:20

Brondby IF

– / –

FC Basel

GROEP – A
Za 02/06 – 14:00

NEC / FC Oss

– / –

Bayer 04 Lev.

GROEP – A
Za 02/06 – 14:00

Vitesse

– / –

AMD Malaysia

GROEP – A
Za 02/06 – 14:40

FC Nordsjaelland

– / –

FC Twente

GROEP – B
Za 02/06 – 14:40

AZ Alkmaar

– / –

RKSV Vogido

GROEP – B
Za 02/06 – 15:20

KRC Genk

– / –

FC Basel

GROEP – B
Za 02/06 – 15:20

Brondby IF

– / –

Hammarby IF

GROEP – A
Za 02/06 – 16:00

FC Twente

– / –

NEC / FC Oss

GROEP – A
Za 02/06 – 16:00

Bayer 04 Lev.

– / –

Vitesse

GROEP – A
Za 02/06 – 16:40

FC Nordsjaelland

– / –

AMD Malaysia

GROEP – B
Za 02/06 – 16:40

AZ Alkmaar

– / –

Hammarby IF

GROEP – B
Za 02/06 – 17:20

KRC Genk

– / –

Brondby IF

GROEP – B
Za 02/06 – 17:20

FC Basel

– / –

RKSV Vogido

GROEP – A
Za 02/06 – 18:00

Vitesse

– / –

NEC / FC Oss

Zondag 3 Juni 2018

Plaats 9-12 A
Zo 03/06 – 09:30

Nr. 5 Groep A

– / –

Nr. 6 Groep B

Plaats 9-12 B
Zo 03/06 – 09:30

Nr. 5 Groep B

– / –

Nr. 6 Groep A

Plaats 5-8 A
Zo 03/06 – 10:10

Nr. 3 Groep A

– / –

Nr. 4 Groep B

Plaats 5-8 B
Zo 03/06 – 10:10

Nr. 3 Groep B

– / –

Nr. 4 Groep A

Halve Finale 1
Zo 03/06 – 10:50

Nr. 1 Groep A

– / –

Nr. 2 Groep B

Halve Finale 2
Zo 03/06 – 10:50

Nr. 1 Groep B

– / –

Nr. 2 Groep A

Plaats 9-10
Zo 03/06 – 11:30

Winnaar 9-12 A

– / –

Winnaar 9-12 B

Plaats 11-12
Zo 03/06 – 11:30

Verliezer 9-12 A

– / –

Verliezer 9-12 B

Plaats 5-6
Zo 03/06 – 12:10

Winnaar 5-8 A

– / –

Winnaar 5-8 B

Plaats 7-8
Zo 03/06 – 12:10

Verliezer 5-8 A

– / –

Verliezer 5-8 B

Plaats 3-4
Zo 03/06 – 12:50

Verliezer HF 1

– / –

Verliezer HF 2

Finale
Zo 03/06 – 13:35

Winnaar HF 1

– / –

Winnaar HF 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.